Oidentifierad konstnär
2019-11-11
699752
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, signerad C Pomi, sannolikt 1800-talets andra hälft, olja på duk, mått ca 69x42 cm