Takarmaturer Tyskland
2019-11-11
699727
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 2 st, 1950/60-tal, Tyskland, förkormade stommen, höjd ca 80-70 cm
Slitage, avslag och färgbortfall, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, delar som saknas kan förekomma