Yrjö Edelmann
2019-11-14
699718
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: ´Heaven and Ocean´, signerade Y. Edelmann, 3/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm
Oramade i mapp