Yrjö Edelman
2019-11-15
699592
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YRJÖ EDELMAN (1941-2016): komposition med papper, färglitografi, signerad och numrerad 128/150, 60 x 43 cm.
Ej examinerad ur ram.