Bordslampor
2019-11-16
699558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, marmor, 1900-talets andra hälft, höjd 31,5 cm.
Nagg, sprickor, ej funktionstestad.