Roland Svensson litografi
2019-11-09
699435
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst" , signerad roland S, 52/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm