Lennart Jirlow färglitografi
2019-11-08
699296
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Dans le Jardin", signerade och numrerad L. Jirlow 141/380, 1975, tryckt av Fernand Mourlot, Paris. Utgiven av Edition Linnaeus, Stockholm, färglitografi, 46x55 cm
Ej examinerad ur ram