Karel Appel färglitografi
2019-11-08
699223
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel , 77/120., färglitografi, bildyta ca 50x66 cm