Anders Udd
2019-11-07
699216
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): "Husen på klippan", signerad och numrerad 4/50, giclee print, bildmått ca 39,5x39,5 cm