Oidentifierad Konstnär stilleben
2019-11-08
699191
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hönor i korg, olja på duk, bär signatur, daterad 1890, ca 59 x 80 cm
Skador: krackelerad, ca 6 duklagningar med retuscher