Carl Fredrik Aagaard oljemålning
2019-11-06
699160
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL FREDRIK AAGAARD (1833-1895): skogsmotiv, olja på duk, signerad C F Aagaard
Smärre slitage