Bengt Lindström färglitografi
2019-11-08
699133
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), komposition färglitografi, , signerad och numrerad 4/180, 76,5x54 cm
Ej examinerad ur ram