Stig Claesson tusch på rispapp
2019-11-08
699122
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Restaurangmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -67, tusch på rispapp, bildmått ca 19,5x11,5 cm
Ej examinerad ur ram