Taklampa 1950-tal
Avslutad
2019-11-08
699085
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, Sputnik-modell, 1950-tal, stomme av krom, 8 ljuspunkter, höjd ca 54 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen