Takfotgenlampa
2019-11-06
699006
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, jugend, mässing, för 6 jus, kupa i vitt glas, justerbar höjd
Slitage, elektrifierad