Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-11-06
698933
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Näckrosor i Bergianska trädgården, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 70x80 cm