Taklampa 1920-tal
Avslutad
2019-11-07
698878
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 500 SEK |
TAKLAMPA, 1920-tal, 5 ljusarmar, med kupor i färgat glas, höjd ca 52, diameter ca 63 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen