Hans Erik Eriksson oljemålning
2019-11-06
698791
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997):Brittsommar trädgård, olja på pannå, signerad och daterad 1968, ca91x122 cm