M Pyk
2019-11-06
698772
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ateljén, signerad Madeleine Pyk, 167/295, färglitografi, bildmått ca 23x25,5 cm