Erland Cullberg oljemålning
2019-11-06
698759
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figur, signerad Erland Cullberg, olja på duk, ca 61x50 cm
UTSTÄLLD: Kavaletten, Uppsala, 1987