Pierre Olofsson litografi
2019-11-06
698740
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färgserigrafi, bladmått ca 18x24,5 cm, bildmått ca 11,5x16,5 cm
Oramad, smärre hanteringsveck i marginalen