Monterbord/Samlarbord
2019-11-07
698729
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MONTERBORD, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, höjd ca 67, 66x45 cm
Slitage