Ivar Morsing
2019-11-05
698714
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Husgavlar, signerad och daterad I Morsing, olja på pannå, daterad -43, ca 46x38 cm