Kaffeskedar modell Olga
2019-11-06
698574
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st., silver, modell Olga, olika års- och tillverkarstämplar, etui
Bruksslitage