Bordslampa Josef Frank Firma Svenskt Tenn
2019-11-06
698537
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEF FRANK, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2563, stomme i trä, textilskärm, två ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 77 cm
Slitage, gulnad, krackelering