Peter Dahl litografi
2019-11-11
698513
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad EA, bladmått ca 35x41 cm