Ram Karl Johan
2019-11-15
698472
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAM, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, grafiskt blad, ramens mått 30x33 cm
Några repor och märken