Oscar Bergman akvarell
2019-11-05
698448
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgård, signerad och daterad Oskar Bergman 1910, blandteknik, ca 27x41,5 cm
Uppklistrad nederkant med en fuktskada