Plafond glas
2019-11-06
698427
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, med segelbåtar, höjd ca 30, diameter 45 cm
Obetydlig nagg