Pafond art deco
2019-11-06
698419
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, med sjöjungfrur, höjd ca 28, diameter 70 cm
Obetydlig nagg