Yrjö Edelmann färglitografi
2019-11-05
698411
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman, numrerad 1168/1500, färglitografi, bladstorlek ca 61x43,5 cm