Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-11-05
698293
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blåmes på vintergren, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2017, olja på duk, ca 16,5x24 cm