Skåp Carl-Axel Acking
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-AXEL ACKING Skåp, Nordiska Kompaniet, 1940-tal, valnöt och mahogny med geometrisk dekor på luckor, brickmärkt NK, höjd 128, 120 x 45 cm, nyckel medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
repor, fanéravslag
698261
2019-11-27