Ljuskrona i rokokostil
2019-11-05
698204
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 54, diameter 45 cm
Bruksslitage