Krukor 1900-talets mitt
2019-11-24
698174
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRUKOR, 1900-talets mitt, grön glasmassa, höjd ca 12-16 cm
PROVENIENS: Stopalo