Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-11-05
698076
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flicka i skogsbryne, monogramsignerad, olja på duk, 31x21 cm