Koffert 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, 1900-talets första hälft, Excelsior Stamford Conn, nr: 5989, svartlackerad med mässingsdetaljer, handtag i läder, höjd ca 30, 79x43 cm
Smärre slitage, smärre bucklor, rester från etiketter, smärre slitage på läderhandtagen, nyckel ej original
697958
2019-11-11