Vägglampor 1 par
2019-11-11
697882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Dahlquist Johansson, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerade, justerbara armar, höjd ca 23 cm.
Ytslitage, repor, ej funktionstestad.