Ljuskrona 1900-talets första hälft
2019-12-08
697800
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, för 5 ljus, stomme i glas, frostade dekordelar, höjd ca 110, diameter 100 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, lagningar