Ulrica Hydman Vallien
2019-11-06
697714
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad 114/250, färglitografi, ca 29x28 cm