Maria Boczewska färglitografi
2019-11-04
697657
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): höstlöv, signerad M Boczewska, 49/250, färglitografi, bildmått ca 60x47 cm
Ej examinerad ur ram