Klubbat för:
7 000 SEK
8 000 SEK
ANDREAS HANSEN, skrivbord samt stol, Hadsten träindustri AS, Danmark, 1995, skrivbord höjd ca 105, 146 x 80 cm
Repor, slitage, hål för sladd
697607
2019-11-08