Yrjö Edelmann färglitografi
2019-11-16
697596
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad, 77/175, färglitografi, ca 58x47 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ram