Ljuskrona i rokokostil
2019-11-04
697581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i metall, 12 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd 80, diameter 60 cm
Delar saknas, slitage