Tobo Triller vas
2019-11-04
697555
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERICH och Ingrid TRILLER, vas, Tobo, stengods, brun glasyr, signerad Triller Tobo, höjd ca 16,5 cm
Smärre slitage