Lackarbeten Kina
2019-11-05
697528
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, FAT, 14 dlr., lackarbeten, Kina, 1900-tal, diameter ca 10-27 cm
PROVENIENS: Generalkonsul Richard Bagge
Flera delar med skador (större nagg, slitage, lagningar)