Ljusstakar silver
2019-11-04
697503
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, silver, rokokostil, svenska importstämplar, tvåarmade, höjd ca 17 cm, total vikt 689 g
Ej fyllda i bottenm bruksslitage