Nakenakt färglitografi
2019-11-03
697470
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Nakenakt, signerad, 170/185, färglitografi, ca 62x47 cm