Bordsfotogenlampa jugend
2019-11-03
697432
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, jugend, mässing, kupa i opalglas, pressad dekor, höjd ca 52 cm
Brännarglas med nagg, smärre skevhet