Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JULIUS KRONBERG (1850-1921): Änglar, signerad och daterad Julius Kronberg 1913, krita/blyerts, ca 23x36 cm
697363
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här